Оголошення №11 про проведення: Запиту цінових пропозицій на закупівлю меблів офісних.

Оголошення №10 про проведення: Запиту цінових пропозицій на закупівлю меблів для конференц-зали

Оголошення №9 про проведення: Запиту цінових пропозицій на закупівлю канцелярських товарів.

 

Комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» оголошує конкурс за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю канцелярських товарів.

 

Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі. Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії.

 

Тел.: +38 095 505 74 80 (у робочій час)
E-mail:
efimvika35@gmail.com

 

Департамент охорони здоров` я

 

Херсонська обласна державна адміністрація

 

КЗ «Херсонський обласний центр громадського здоров`я»

 

73005, м. Херсон, вул. Перекопська, 169. тел. 355027, 355026

 

поштова адреса: 73005 м.Херсон-5, а/с – 56

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

13 грудня 2018

 

ОГОЛОШЕННЯ №9про проведення конкурсу за методом запит цінових пропозицій

 

Комунальний заклад «Центр громадського здоров’я» (далі – Організатор, Замовник) оголошує конкурс за процедурою запит цінових пропозицій на закупівлю Канцелярських товарів запрошує Вас подати цінову пропозицію.

 

Закупівля здійснюється за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках реалізації проекту «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».

 

 1. 1.Назва предмету закупівлі: закупівляканцелярських товарів.
 2. 2.Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 2 «Специфікація».
 3. 3.Кінцевий термін подання цінових пропозицій:
  «20» грудня 2018 року до 10:00 (включно) за київським часом.
 4. 4.Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 календарних днів.
 5. 5.Термін надання послуг: з дати підписання договору та до 31 грудня 2018 року.
 6. 6.Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінові пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:
 7. 7.Організаційні вимоги:
 8. 8.Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:
 9. 9.Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:
 10. Заповнений та підписаний Додаток № 1 «Форма цінової пропозиції».
 11. Заповнений та підписаний Додаток № 2 «Специфікація».
 12. Заповнений та підписаний Додаток № 3 «Загальна інформація про Учасника».
 13. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.
 14. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 15. Підписаний лист у довільний формі про досвід виконання аналогічних договорів за 2017/2018 рік.
 16. 10. Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками закупівлі.
  1. Цінова пропозиція та всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом Учасника, а якщо Учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.
  2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  3. Конверт повинен містити надписи: “ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ «Закупівля канцелярських товарів» за адресою: 73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169 «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11:00, «20» грудня 2018 року, а також код ЄДРПОУ, адресу та назву Учасника.
  4. Цінова пропозиція має бути отримана Організатором у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Замовником цінових пропозицій.
  5. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй ціновій пропозиції несе Учасник.
  6. Надані учасниками конкурсу цінові пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 30 (тридцять) календарних днів з дня їх подання.
  7. Ціни в ціновій пропозиції мають бути вказані у гривнях, без податку на додану вартість, оскільки послуги звільняються від оподаткування податком на додану вартість згідно статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», п. 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні»
  8. До участі у оцінці пропозицій Комітетом із закупівлі допускаються цінові пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.
  9. Постачальник зобов’язаний дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням в Додатку № 4
  10. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають. Кожен Учасник має право подати лише одну цінову пропозицію. У разі подання декількох пропозицій одним Учасником усі вони будуть відхилені.
  11. Організатор має право відмінити конкурс.
  12. До участі у процедурі розкриття цінових пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність Учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття не є підставою для не розкриття, не розгляду або відхилення його цінової пропозиції. Повноваження представників учасників повинні бути підтверджені довіреністю, наказом про призначення, договором доручення тощо, та документом, що посвідчує особу (паспорт).
  13. Замовник залишає за собою право вимагати від учасників додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам цього Оголошення.
  14. Замовник конкурсу не несе відповідальності за роботу поштової служби з доставки документації.
  15. Для проведення цієї закупівлі Замовник вважає, що Учасник, який надає у складі пропозиції інформацію, що містить будь-які персональні дані (про працівників, посадових осіб, контрагентів Учасника тощо), вчиняє такі дії правомірно з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» і Учасник надає свою згоду на поширення такої інформації Замовником відповідно до вимог Закону.

 

 

 

73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169,

 

до уваги: фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії, тел.: (0552)35-49-95, (095)505-74-80.

 

Місце, час та дата відкриття конвертів з ціновими пропозиціями: публічне розкриття конвертів з ціновими пропозиціями відбудеться «20» грудня 2018 року о 11:00 за київським часом, за адресою: 73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169.

 

 • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України. Оплата за поставлені товари відбуватиметься виключно без ПДВ.
 • Наявність досвіду роботи в сфері постачання товарів/послуг за якими проводиться запит цінових.
 • Наявність власних ресурсів, необхідних для виконання замовлень (складські приміщення, торгівельне обладнання, персонал тощо).

 

 • Вартість товарів/послуг;
 • Термін виконання замовлення.

 

Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії, за телефоном: (0552)35-49-95, (095)505-74-480, е-mail: efimvika35@gmail.com.

 

Правила оформлення ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

 

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

 

Організатор залишає за собою право контрактувати Учасника конкурсу з вищою ціною, якщо буде прийняте рішення про те, що вища оцінка технічної пропозиції цього учасника виправдовує додаткову ціну/вартість.

 

Учасники конкурсу погоджуються з тим, що Організатор конкурсу не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу.

 

Остаточне рішення щодо переможця конкурсу приймає Організатор конкурсу. Організатор конкурсу має право відмінити конкурс.

 

Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення договору з Організатором конкурсу на надання послуг відповідно до Специфікації  і цінової пропозиції.

 

Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами конкурсу.

 

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (цінова пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у конкурсі) учасників конкурсу не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

 

Участю у конкурсі Учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

 

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу. Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.

 

Дякуємо за співпрацю!

 

 

 

                                                                                                             Додаток № 1

 

                                                                                                             до оголошення №9

 

ФОРМА ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Ми, __________________________________________________ (назва Учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у конкурсі на закупівлю Канцелярських товарів згідно Додатку № 2 «Специфікація» з наступною ціною: ______________ грн. (________________________________________ _____________) без ПДВ.

 

Розрахунки за товар звільненні від оподаткування податком на додану вартість на підставі пункту 26 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні».

 

Оплата може здійснюватися з урахуванням поставки товарів/послуг частинами.

 

Підписанням Цінової пропозиції підтверджуємо, що у разі перемоги нашої пропозиції ми зобов’язуємось укласти з КЗ «Центр громадського здоров’я» протягом узгодженого терміну договір про поставку канцелярських товарів на умовах, які викладені у Оголошенні та пропозиції.

 

Термін дії даної пропозиції складає 30 (тридцять) календарних днів з дня відкриття Пропозиції.

 

Повідомляємо, що ми ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні та «Кодексом поведінки постачальників», який затверджено 15 грудня 2009 року на засіданні Ради виконавчого менеджменту Глобального Фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією і зобов’язуємось дотримуватись їх умов.

 

Ми розуміємо, що ваша організація не зобов’язана приймати пропозицію із найнижчою заявленою ціною або будь-яку іншу пропозицію, яка може бути вами отримана.

 

Дата: _________________ 2018 р.

 

                 [підпис]                        [посада]

 

 

 

Додаток №2

 

до оголошення №9

 

Специфікація

 

 

Назва товару

Мінімальні технічні характеристики

Технічні (якісні) характеристики запропоновані Учасником

Кількість

Од. виміру

Ціна за одиницю, грн. без ПДВ

Сума, грн. без ПДВ

1.

Папір для принтера

Білий А4

 

305

шт.

   

2.

Файли

А4+, 30 мкр. по 100 шт.

 

5

шт.

   

3.

Фарба штемпельна

30мл

 

5

шт.

   

4.

Скріпки круглі

55мм, 100шт, в коробці, металеві

 

5

шт.

   

5.

Скріпки круглі

25мм, 100шт, в коробці, металеві

 

10

шт.

   

6.

Папір для нотаток

Квадрат, розсипний

 

10

шт.

   

7.

Сегрегатор

А4, 5см, колір чорний

 

20

шт.

   

8.

Сегрегатор

А4, 5см, колір синій

 

20

шт.

   

9.

Сегрегатор

А4, 7см, колір чорний

 

4

шт.

   

10.

Сегрегатор

А4, 7см, колір синій

 

13

шт.

   

11.

Папка з файлами

А4, на 30 файлів, пластик

 

10

шт.

   

12.

Папка з файлами

А4, на 10 файлів, пластик

 

10

шт.

   

13.

Коректор

Ручка з металевим носиком, 10мл

 

5

шт.

   

14.

Папка

А4, картонна, швидкозшивач

 

20

шт.

   

15.

Папка

А4, картонна, на завязках

 

20

шт.

   

16.

Факсовий папір

210мм, 19м

 

10

шт.

   
 

Всього, грн. без ПДВ

           

 

Додаток № 3

 

до оголошення №9

 

Загальна інформація про учасника

 

 

 

1.

Повна назва учасника

 

2.

Юридична адреса учасника

 

3.

Фактична адреса учасника

 

4.

Керівник учасника : ПІБ

 

5.

Контактний номер телефону керівника компанії

 

6.

Контактна особа з питань подання Заявки: ПІБ

 

7.

Номер телефону контактної особи та електронна адреса

 

8.

Номер факсу

 

 

Дата: _________________ 2018 р.

 

   [підпис]                  [посад

 

Додаток4

 

до оголошення №9

 

The Global Fund

 

To Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria

 

11.КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ*

 

 

 

Вступ

 

1. Як ключова міжнародна фінансова установа у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією, Глобальний Фонд визнає важливість підзвітності постачальників , а також прозорість та передбачуваність своїх операцій.

 

2. Згідно зі статутними документами, основними принципами роботи Глобального Фонду є відкритість, прозорість та підзвітність. Виходячи з цього, Глобальний Фонд прагне того, щоб уся його фінансова діяльність, включно з корпоративними закупівлями та грантовими операціями, відповідала найвищим етичним нормам, а також, щоб їх дотримувалися усі співробітники .

 

3. У відповідності із цими основними принципами роботи Глобального Фонду метою цього Кодексу поведінки («Кодексу») є забезпечити зобов‘язання постачальників дотримуватися чесності у грантових операціях та корпоративних закупівлях за кошти Глобального фонду.

 

4. Глобальний Фонд буде регулярно переглядати та, за необхідності, вносити зміни у цей Кодекс, для відображення кращих практик, отриманого досвіду та зворотнього зв’язку від партнерів.

 

Мандат цього Кодексу

 

5. Цей Кодексу вимагає від усіх учасників тендерів, постачальників, агентів, посередників, консультантів та підрядників («постачальники»), включаючи всіх

 

асоційованих членів, співробітників, найманих працівників, підрядників, агентів

 

та посередників постачальних організацій (кожен з яких є «представником постачальника») дотримання найвищих етичних норм у діяльності, яка фінансується Глобальним фондом, пов’язаної з постачанням товарів та/або послуг Глобальному Фонду або будь-якому реципієнту коштів Глобального Фонду, в тому числі основним реципієнтам, суб-реципієнтам, іншим реципієнтам, координаційним механізмам країни, агентам із закупівель та безпосереднім покупцям.

 

6. Основні реципієнти, суб-реципієнти, інші реципієнти, координаційні механізми країни, агенти із закупівель та безпосередні покупці повинні забезпечити комунікацію положень даного Кодексу усім своїм постачальникам, які в свою чергу повинні дотримуватися усіх викладених у ньому правил. Постачальники повинні забезпечити доведення Кодексу всім своїм Представникам та вдатися до розумних кроків для забезпечення дотримання ними його положень, в т.ч. вжити невідкладні заходи у разі порушення цих положень. Порушення цього Кодексу може призвести до рішення Глобального Фонду накласти санкції на відповідного Постачальника та/або Представника постачальника, призупинити виплату гранту його отримувачам або відмовити у фінансуванні.

 

 

 

Чесність та прозорість діяльності

 

7. Глобальний Фонд жорстко заперечує будь-яку корупційну, шахрайську,змовницьку, анти-конкурентну або насильницьку діяльність, пов‘язану з його коштами, в тому числі грантами. Глобальний Фонд буде вдаватися до суворих і негайних дій в всіх обставинах, які предметно та достовірно свідчитимуть про наявність корумпованих, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких дій, як пояснюється далі за текстом.

 

8. Постачальники та представники постачальників повинні брати участь у закупівельних процедурах прозоро, відкрито, підзвітно та чесно, що також включає дотримання відповідного законодавства та правил стосовно чесної конкуренції, а також визначених стандартів якісної практики закупівель.

 

9. Постачальники та представники постачальників повинні відповідати на тендерні/ конкурсні об‘яви чесно, справедливо та зрозуміло, чітко демонструючи свою спроможність відповідати усім вимогам конкурсу або контрактних документів. Вони також повинні дотримуватися усіх правил,встановлених для кожного окремого процесу закупівель, і брати участь у тендері та вступати в договірні правовідносини лише тоді, коли вони можуть і бажають виконувати всі зобов’язання за договором.

 

10. Постачальники та представники постачальників (безпосередньо або через агентів чи посередників) не можуть вдаватися до корупційної, шахрайської, змовницької, анти-конкуретної або насильницької діяльності в процесі участі у тендерах або здійсненні діяльності за договором, фінансованої Глобальним Фондом. Пояснення:

 

- «корупційна діяльність» передбачає пропозицію, обіцянку, надання, отримання або передачу (безпосередню або через агентів чи посередників) будь-якої цінності з метою незаконного впливу на дії іншої особи або установи;

 

- «шахрайська діяльність» передбачає будь-яку дію або бездіяльність, а також умисне викривлення даних, фактів, тощо, які завідомо й умисно або з необережності призводять до того, що особа або установа не можуть отримати фінансову або будь-яку іншу підтримку або ж здійснюються з метою уникнення виконання зобов’язання;

 

- «насильницька діяльність» передбачає будь-які дії або спробу впливати на рішення або дії певної особи чи установи шляхом нанесення шкоди, або погрози про нанесення шкоди (безпосередньо або через посередників) тій чи іншій особі або установі або їхній власності;

 

- «змовницька діяльність» передбачає домовленість між двома або більше особами або установами, спрямована на досягнення незаконних цілей, включаючи незаконний вплив на дії інших осіб або установ;

 

- "анти-конкурентна діяльність" передбачає будь-яку домовленість, договір, рішення або дії, об’єктом або результатом яких є обмеження або порушення конкуренції на будь-якому ринку.

 

11. Постачальники та представники постачальників не можуть вимагати, пропонувати, надавати або приймати, обіцяти або бути посередником у пропонуванні, передачі або отриманні коштів, винагород, процентних знижок, подарунків, комісійних коштів або інших платежів, окрім тих, які чітко передбачені і визначені Глобальним Фондом або реципієнтом гранту стосовно процесів закупівель або виконання положень угоди.

 

12. Інформація, дані, ноу-хау та документи, отримані та напрацьовані в ході участі в процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнтів його гранту, а також в процесі здійснення контрактної діяльності за кошти Глобального Фонду за жодних обставин не можуть розголошуватися або передаватися третім сторонам з метою надання існуючим або потенційним Постачальникам вигіднішої позиції або переваги в тендерних або будь-яких інших процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнта гранту ГФ, без попередньої письмової згоди Глобального Фонду.

 

 

 

Дотримання законодавства

 

13. Постачальники та представники постачальників повинні у своїй діяльності дотримуватися усіх відповідних законів та положень, що діють в тій країні, де вони здійснюють свою роботу. Вони також повинні дотримуватися усіх опублікованих правил, політик та процедур Глобального Фонду, що стосуються сфер їхньої діяльності.

 

14. Постачальники та представники постачальників повинні забезпечувати наступне: щоб ресурси, отримані ними від Глобального Фонду, не використовувалися для підтримки, фінансування або заохочення насильства, сприяння терористам та терористичній діяльності або для фінансування організацій, що підтримують тероризм.

 

15. Постачальники та представники постачальників не можуть брати участь у діяльності, пов‘язаній з «відмиванням» грошей. Йдеться про будь-який вид діяльності, спрямований на приховання фактів щодо незаконного отримання коштів, наприклад, в результаті шахрайства, хабарництва або іншої незаконної діяльності.

 

Доступ та співпраця

 

16. Постачальники та представники постачальників повинні зберігати у відповідних бухгалтерських книгах чіткі та повні дані обліку усіх фінансових та ділових транзакцій в рамках фінансованих Глобальним Фондом угод, щонайменше протягом п’яти років після дати останнього платежу, здійсненого в рамках угоди з Глобальним Фондом.

 

17. Постачальники та представники постачальників повинні співпрацювати з Глобальним Фондом і реагувати на будь-який запит від Офісу генерального інспектора (ОГІ Глобального Фонду), а також інших агентів та представників Глобального Фонду та надавати їм доступ до спілкування з відповідними співробітниками та перевірки будь-яких рахунків та облікових даних, а також іншої документації, пов’язаної з тендерами та виконанням положень угод, фінансованих Глобальним Фондом.

 

18. Постачальники та представники постачальників в будь-який момент надаватимуть всю можливу підтримку на запит Глобального Фонду з метою дотримання останнім будь-яких законодавчих, регуляторних або статутних вимог, висунутих перед ним.

 

19. Глобальний Фонд очікує, що реципієнти будуть вдаватися до негайних та відповідних дій в ситуаціях, коли реципієнту стане відомо, що будь-який з його представників або бенефіціаріїв за угодою, фінансованою Глобальним Фондом, бере участь або підозрюється в корупційних, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких видах діяльності, пов’язаних із закупівлями або реалізацією тієї чи іншої угоди. Глобальний Фонд накладатиме санкції, які вважатиме за доцільні у випадках, коли реципієнт не вживатиме належним чином (на розсуд Глобального Фонду) негайних та вчасних заходів у подібних ситуаціях.

 

 

 

Публікації та реклама

 

20. Без попередньої письмової згоди Глобального Фонду Постачальники та представники постачальників не можуть (i) використовувати назву або логотип Глобального Фонду у своїх публікаціях або рекламі, (ii) використовувати свої безпосередні або непрямі ділові стосунки з Глобальним Фондом із метою отримання підтримки останнього на користь товарів та послуг того чи іншого постачальника, (i ii) здійснювати будь-яке представництво або заяви замість або від імені Глобального Фонду.

 

Повне і відкрите надання інформації і конфлікти інтересів

 

21. Перед підписанням угоди або в процесі її виконання Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд, якщо вони або їхні Представники є суб’єктом санкцій або тимчасового відсторонення від справ, застосованих однією з провідних міжнародних фінансових установ, наприклад ООН або Світовим Банком.

 

22. Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд або фактичного реципієнта гранту про існуючі, або потенційні конфлікти інтересів, що стосуються Постачальників або їхніх Представників («конфлікт інтересів»). Глобальний Фонд вважає конфліктом інтересів таку ситуацію, в якій одна сторона має інтереси, які можуть негативно впливати на виконання останньою своїх обов’язків та відповідальності, договірних зобов’язань або призводити до

 

порушень чинного законодавства. Таким чином, подібний конфлікт інтересів може спричинити або становити діяльність, яка є недопустимою згідно положень даного Кодексу. Задля забезпечення дотримання високих етичних норм і стандартів усіма постачальниками за угодами, що фінансуються Глобальним Фондом, останній буде вдаватися до відповідних заходів вирішення подібних конфліктів інтересів. Глобальний Фонд може в тому числі відмовити у наданні фінансування у випадках, коли певний конфлікт інтересів може стати на заваді здійснення чесного процесу закупівель.

 

23. Постачальники не можуть впливати або шукати важелі впливу на процеси

 

прийняття рішень Глобального Фонду та не можуть вдаватися до таких дій, які можуть призводити до порушення Політики Глобального Фонду про етичні норми та конфлікти інтересів (http://www.theglobalfund.org/documents/policies/PolicyonEthicsandConflictoflnt erestforGlobalFundlnstitutions.pdf).

 

24. Постачальники повинні негайно повідомляти Глобальний Фонд про найменшу загрозу правопорушень, пов’язаних із залученням ресурсів та грантових коштів Глобального Фонду, незалежно від участі в такому правопорушенні того чи іншого Постачальника або його Представника. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сторінку

 

http://www.theglobalfund.org/en/oig/.

 

Глобальний Договір ООН про корпоративну соціальну відповідальність

 

25. Глобальний Договір ООН є мережею добровільної міжнародної корпоративної відповідальності, створеною з метою підтримки участі приватного сектору та інших соціальних груп у спільній роботі над посиленням корпоративної соціальної відповідальності та загальноприйнятих соціальних засад та принципів охорони навколишнього середовища задля подолання труднощів, пов’язаних із процесами глобалізації (дивіться www.unglobalcompact.org). Глобальний Фонд заохочує всіх Постачальників до активної участі в даному Договорі.

 

26. Згідно з десятьма принципами, визначеними Глобальним Договором ООН, серед Постачальників заохочуються такі дії:

 

a) підтримка та повага захисту загальновизнаних у світі прав людини;

 

b) утримання від діяльності або участі в процесах порушення прав людини;

 

c) дотримання свободи спілкування та визнання права на колективні переговори;

 

d) підтримка боротьби з будь-якими формами примусової праці;

 

e) підтримка дій зі скасування дитячої праці;

 

f) підтримка дій, направлених на зменшення дискримінації при

 

працевлаштуванні та на робочих місцях;

 

g) підтримка запобіжних заходів зі збереження навколишнього середовища;

 

h) підтримка ініціатив пропагування відповідальності за стан навколишнього середовища;

 

i) підтримка розвитку та розповсюдження технологій, дружніх до навколишнього середовища; а також

 

j) протидія корупції у всіх її проявах, включаючи вимагання та хабарництво.

 

Оголошення №8 про проведення тендеру: на закупівлю друкарських послуг (послуг з виготовлення візиток та плакатів)

 

Комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я » оголошує тендерна закупвлю друкарських послуг (послуг з виготовлення візиток та плакатів).

Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі. Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії.

Тел.: +38 095 505 74 80 (у робочій час)
E-mail:
efimvika35@gmail.com

Департамент охорони здоров` я

Херсонська обласна державна адміністрація

КЗ «Херсонський обласний центр громадського здоров`я»

73005, м. Херсон, вул. Перекопська, 169. тел. 355027, 355026

поштова адреса: 73005 м.Херсон-5, а/с – 56

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10 грудня 2018 року

ОГОЛОШЕННЯ № 8 про проведення тендеру

 

Комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» (далі – Замовник, Організатор тендеру) оголошує тендер на закупівлю друкарських послуг (послуг з виготовлення візиток та плакатів).

Закупівля здійснюється за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках реалізації проекту «Прискорити темпизменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».

 

 1. 1.Назва предмету закупівлі: друкарські послуги ( послуги з виготовлення візиток та плакатів).
 2. 2.Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1.
 3. 3.Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, необхідних для їх підтвердження: визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».
 4. 4.Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: до
  26 грудня 2018 року до 10:00 (включно) за київським часом.
 5. 5.Період надання послуг: грудень 2018 року.
 6. 6.Контактні дані для подачі тендерної документації: тендерні пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:
 7. 7.Місце, час та дата розкриття конвертів з тендерними пропозиціями: публічне розкриття конвертів з тендерними пропозиціями відбудеться 26 грудня 2018 року об 11:00 за київським часом, за адресою: 73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169.
 8. 8.Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:

73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169,

до уваги: Єфимович Вікторії

Моб.: +38 (095) 505 74 80

-          Вартість товарів/послуг;

-          Термін виконання замовлення.

Вартість послуг має бути зазначена у гривні без ПДВ.

 

 1. 9.Тендерна пропозиція обов’язково має включати в себе:
 2. Заповнений та підписаний Додаток № 1 «Цінова пропозиція».
 3. Завірені документи, що визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».
 4. Заповнений і підписаний Додаток № 3 до Оголошення «Загальна інформація про Учасника»
 5. 10. Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками закупівлі.
  1. Тендерна пропозиція та всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.
  2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  3. Конверт повинен містити надписи: “ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР: «Закупівля друкарських послуг (послуги з виготовлення візиток та плакатів)»; «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11:00, «26» грудня 2018 року», а також код ЄДРПОУ, адресу та назву учасника.
  4. Тендерна пропозиція має бути отримана Організатором тендеру у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Замовником тендерних пропозицій.
  5. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
  6. Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш, ніж 30 (тридцяти) календарних днів з дня їх подання.
  7. Ціни в тендерній пропозиції мають бути вказані у гривнях, без податку на додану вартість, оскільки послуги звільняється від оподаткування податком на додану вартість згідно статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», п. 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні»
  8. До участі у оцінці цінових пропозицій Комітетом із закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.
  9. Постачальник зобов’язаний дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням в Додатку № 4
  10. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають. Кожен учасник має право подати лише одну тендерну пропозицію. У разі подання декількох пропозицій одним учасником усі вони будуть відхилені.
  11. Організатор тендеру має право відмінити тендер.
  12. До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття не є підставою для не розкриття, не розгляду або відхилення його тендерної пропозиції. Повноваження представників учасників повинні бути підтверджені довіреністю, наказом про призначення, договором доручення, тощо, та документом, що посвідчує особу (паспорт).
  13. Замовник тендеру залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам цього Оголошення.
  14. Замовник тендеру не несе відповідальності за роботу поштової служби з доставки документації.
  15. Для проведення цього тендеру Замовник вважає, що Учасник, який надає у складі пропозиції інформацію, що містить будь-які персональні дані (про працівників, посадових осіб, контрагентів Учасника тощо), вчиняє такі дії правомірно з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» і Учасник надає свою згоду на поширення такої інформації Замовником відповідно до вимог Закону.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38(095)505 74 80 у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії, е-mail: efimvika35@gmail.com.

Правила оформлення ТЕНДЕРНОЇ пропозиції учасника:

 

Додаток № 1

ФОРМА ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Ми, __________________________________________________ (назва Учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у тендері на закупівлю друкарських послуг (послуг з виготовлення візиток та плакатів) в наступному обсязі:

№ з/п

Найменування послуги/товару

Технічні характеристики

Кількість,

шт.

Ціна за одиницю,

грн., без ПДВ*

Загальна вартість,

грн., без ПДВ*

1.

Друк візиток

1. Розмір візитки (ШхВ): 90х55 мм.;

2. Щільність паперу: 300 г/м2;

3. Скруглення кутів візитки: діаметр скруглення 5 мм;

4. Матова ламінація;

5. Друк двосторонній, повнокольоровий (CMYK).

3000

   

2.

Друк плакатів за тематикою «дифтерія»

 

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1000

   

3.

Друк плакатів

за тематикою «діабет»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1000

   

4.

Друк плакатів

за тематикою «зроби фізичну активність частиною свого життя»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1000

   

5.

Друк плакатів

за тематикою «антибіотикорезистентність»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

6.

Друк плакатів

за тематикою «кір»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

7.

Друк плакатів

за тематикою «артеріальна гіпертезія»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1 000

   

8.

Друк плакатів

за тематикою «подаруй світло»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

9.

Друк плакатів

за тематикою «подаруй»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

10.

Друк плакатів

за тематикою «подорожуй»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

11.

Друк плакатів

за тематикою «вітання-безпека»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

12.

Друк плакатів

за тематикою «ботулізм»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

13.

Друк плакатів

за тематикою «гепатит»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

14.

Друк плакатів

за тематикою «опіки»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

15.

Друк плакатів

за тематикою «порятунок від спеки»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

500

   

16.

Друк плакатів

за тематикою «туберкульоз»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1000

   

17.

Друк плакатів

за тематикою «інсульт»

1. Формат — А4.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1000

   

18.

Друк плакатів

за тематикою «тарілка здорового харчування»

1. Формат — А3.

2. Тип паперу: крейдований, ламінований;

3. Щільність паперу: 200г/м2;

4. Друк односторонній, повнокольоровий (CMYK).

1000

   

ВСЬОГО без ПДВ*:

 

*Розрахунки за надані послуги звільненні від оподаткування податком на додану вартість на підставі пункту 26 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні».

** Оплата може здійснюватися з урахуванням поставки товарів/послуг частинами.

Підписанням Цінової пропозиції підтверджуємо, що у разі перемоги нашої пропозиції ми зобов’язуємось укласти з КЗ «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» протягом узгодженого терміну договір про надання друкарських послуг (послуг з виготовлення візиток та плакатів).

Термін дії даної пропозиції складає 30 календарних днів з дня відкриття Пропозиції.

Повідомляємо, що ми ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні та «Кодексом поведінки постачальників», який затверджено 15 грудня 2009 року на засіданні Ради виконавчого менеджменту Глобального Фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією і зобов’язуємось дотримуватись їх умов.

Ми розуміємо, що ваша організація не зобов’язана приймати пропозицію із найнижчою заявленою ціною або будь-яку іншу пропозицію, яка може бути вами отримана.

Дата: «____»_____________ 2018 р.

                                              [підпис]                       [посада]

Додаток № 2

до Оголошення № 8

 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ

 

Кваліфікаційні критерії (вимоги) до учасників

Підтверджуючі документи

1.

Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, що створена та зареєстрована у встановленому порядку відповідно до законодавства України.

-          Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи;

-          Статут (для юридичних осіб).

2.

Згода учасника на оплату послуг за фактом їх надання.

Підписана Цінова пропозиція (Додаток № 1).

3.

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору (договорів) в 2016-2017 роках.

Офіційний лист з підтвердженням досвіду з надання послуг із організації і проведення тренінгів ) в 2016-2017 роках, з наданням копій договорів, актів наданих послуг та рекомендаційних листів з контактами замовників.

4.

Наявність власних ресурсів (обладнання, матеріально-технічної бази та працівників) для надання друкарських послуг.

Офіційний лист, що містить інформацію про перелік власних ресурсів, таких як людські ресурси, транспорт, поліграфічне обладнання,   інші ексклюзивні послуги чи ресурси, наявні в учасника.

4.

Згода учасника на надання послуг у повній відповідності опису і порядку, зазначених у Специфікації.

Підписана Цінова пропозиція (Додаток № 1).

5.

Наявність документального підтвердження щодо відповідності виду діяльності (за КВЕД-2010), який дає право надавати послуги, що є предметом закупівлі.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Остаточне рішення щодо переможця тендеру приймає Організатор тендеру. Організатор тендеру має право відмінити тендер.

Винагородою переможцеві тендеру буде укладення договору з Організатором тендеру на надання послуг відповідно до Специфікації.

Відповідальність Організатора тендеру не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.

Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (тендерна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.

Дякуємо за співпрацю!

Дата: _________________ 2018 р.

         [підпис]                       [посада]                                                              

 

Додаток № 3

                                                                                        до Оголошення № 8

 

 

Загальна інформація про учасника

 

 

1.

Повна назва учасника

 

2.

Юридична адреса учасника

 

3.

Фізична адреса учасника

 

4.

Керівник учасника: ПІБ

 

5.

Контактний номер телефону керівника учасника

 

6.

Контактна особа з питань подання тендерної пропозиції: ПІБ

 

7.

Номер телефону контактної особи

 

8.

Електронна пошта контактної особи

 

9.

Номер факсу, веб-сторінка

 

10.

ПІБ та контактний номер менеджера, виділеного для роботи з Організатором тендеру

 

11.

Додаткова інформація

 

Дата: _________________ 2018 р.

[підпис]                      [посада]

 

 

 

 

Додаток № 4

доОголошення № 8

Investing in our future

The Global Fund

To Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ*

 

 

Вступ

1. Як ключова міжнародна фінансова установа у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією, Глобальний Фонд визнає важливість підзвітності постачальників , а також прозорість та передбачуваність своїх операцій.

2. Згідно зі статутними документами, основними принципами роботи Глобального Фонду є відкритість, прозорість та підзвітність. Виходячи з цього, Глобальний Фонд прагне того, щоб уся його фінансова діяльність, включно з корпоративними закупівлями та грантовими операціями, відповідала найвищим етичним нормам, а також, щоб їх дотримувалися усі співробітники .

3. У відповідності із цими основними принципами роботи Глобального Фонду метою цього Кодексу поведінки («Кодексу») є забезпечити зобов‘язання постачальників дотримуватися чесності у грантових операціях та корпоративних закупівлях за кошти Глобального фонду.

4. Глобальний Фонд буде регулярно переглядати та, за необхідності, вносити зміни у цей Кодекс, для відображення кращих практик, отриманого досвіду та зворотнього зв’язку від партнерів.

Мандат цього Кодексу

5. Цей Кодексу вимагає від усіх учасників тендерів, постачальників, агентів, посередників, консультантів та підрядників («постачальники»), включаючи всіх

асоційованих членів, співробітників, найманих працівників, підрядників, агентів

та посередників постачальних організацій (кожен з яких є «представником постачальника») дотримання найвищих етичних норм у діяльності, яка фінансується Глобальним фондом, пов’язаної з постачанням товарів та/або послуг Глобальному Фонду або будь-якому реципієнту коштів Глобального Фонду, в тому числі основним реципієнтам, суб-реципієнтам, іншим реципієнтам, координаційним механізмам країни, агентам із закупівель та безпосереднім покупцям.

6. Основні реципієнти, суб-реципієнти, інші реципієнти, координаційні механізми країни, агенти із закупівель та безпосередні покупці повинні забезпечити комунікацію положень даного Кодексу усім своїм постачальникам, які в свою чергу повинні дотримуватися усіх викладених у ньому правил. Постачальники повинні забезпечити доведення Кодексу всім своїм Представникам та вдатися до розумних кроків для забезпечення дотримання ними його положень, в т.ч. вжити невідкладні заходи у разі порушення цих положень. Порушення цього Кодексу може призвести до рішення Глобального Фонду накласти санкції на відповідного Постачальника та/або Представника постачальника, призупинити виплату гранту його отримувачам або відмовити у фінансуванні.

 

Чесність та прозорість діяльності

7. Глобальний Фонд жорстко заперечує будь-яку корупційну, шахрайську,змовницьку, анти-конкурентну або насильницьку діяльність, пов‘язану з його коштами, в тому числі грантами. Глобальний Фонд буде вдаватися до суворих і негайних дій в всіх обставинах, які предметно та достовірно свідчитимуть про наявність корумпованих, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких дій, як пояснюється далі за текстом.

8. Постачальники та представники постачальників повинні брати участь у закупівельних процедурах прозоро, відкрито, підзвітно та чесно, що також включає дотримання відповідного законодавства та правил стосовно чесної конкуренції, а також визначених стандартів якісної практики закупівель.

9. Постачальники та представники постачальників повинні відповідати на тендерні/ конкурсні об‘яви чесно, справедливо та зрозуміло, чітко демонструючи свою спроможність відповідати усім вимогам тендеру або контрактних документів. Вони також повинні дотримуватися усіх правил,встановлених для кожного окремого процесу закупівель, і брати участь у тендері та вступати в договірні правовідносини лише тоді, коли вони можуть і бажають виконувати всі зобов’язання за договором.

10. Постачальники та представники постачальників (безпосередньо або через агентів чи посередників) не можуть вдаватися до корупційної, шахрайської, змовницької, анти-конкуретної або насильницької діяльності в процесі участі у тендерах або здійсненні діяльності за договором, фінансованої Глобальним Фондом. Пояснення:

- «корупційна діяльність» передбачає пропозицію, обіцянку, надання, отримання або передачу (безпосередню або через агентів чи посередників) будь-якої цінності з метою незаконного впливу на дії іншої особи або установи;

- «шахрайська діяльність» передбачає будь-яку дію або бездіяльність, а також умисне викривлення даних, фактів, тощо, які завідомо й умисно або з необережності призводять до того, що особа або установа не можуть отримати фінансову або будь-яку іншу підтримку або ж здійснюються з метою уникнення виконання зобов’язання;

- «насильницька діяльність» передбачає будь-які дії або спробу впливати на рішення або дії певної особи чи установи шляхом нанесення шкоди, або погрози про нанесення шкоди (безпосередньо або через посередників) тій чи іншій особі або установі або їхній власності;

- «змовницька діяльність» передбачає домовленість між двома або більше особами або установами, спрямована на досягнення незаконних цілей, включаючи незаконний вплив на дії інших осіб або установ;

- "анти-конкурентна діяльність" передбачає будь-яку домовленість, договір, рішення або дії, об’єктом або результатом яких є обмеження або порушення конкуренції на будь-якому ринку.

11. Постачальники та представники постачальників не можуть вимагати, пропонувати, надавати або приймати, обіцяти або бути посередником у пропонуванні, передачі або отриманні коштів, винагород, процентних знижок, подарунків, комісійних коштів або інших платежів, окрім тих, які чітко передбачені і визначені Глобальним Фондом або реципієнтом гранту стосовно процесів закупівель або виконання положень угоди.

12. Інформація, дані, ноу-хау та документи, отримані та напрацьовані в ході участі в процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнтів його гранту, а також в процесі здійснення контрактної діяльності за кошти Глобального Фонду за жодних обставин не можуть розголошуватися або передаватися третім сторонам з метою надання існуючим або потенційним Постачальникам вигіднішої позиції або переваги в тендерних або будь-яких інших процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнта гранту ГФ, без попередньої письмової згоди Глобального Фонду.

 

Дотримання законодавства

13. Постачальники та представники постачальників повинні у своїй діяльності дотримуватися усіх відповідних законів та положень, що діють в тій країні, де вони здійснюють свою роботу. Вони також повинні дотримуватися усіх опублікованих правил, політик та процедур Глобального Фонду, що стосуються сфер їхньої діяльності.

14. Постачальники та представники постачальників повинні забезпечувати наступне: щоб ресурси, отримані ними від Глобального Фонду, не використовувалися для підтримки, фінансування або заохочення насильства, сприяння терористам та терористичній діяльності або для фінансування організацій, що підтримують тероризм.

15. Постачальники та представники постачальників не можуть брати участь у діяльності, пов‘язаній з «відмиванням» грошей. Йдеться про будь-який вид діяльності, спрямований на приховання фактів щодо незаконного отримання коштів, наприклад, в результаті шахрайства, хабарництва або іншої незаконної діяльності.

Доступ та співпраця

16. Постачальники та представники постачальників повинні зберігати у відповідних бухгалтерських книгах чіткі та повні дані обліку усіх фінансових та ділових транзакцій в рамках фінансованих Глобальним Фондом угод, щонайменше протягом п’яти років після дати останнього платежу, здійсненого в рамках угоди з Глобальним Фондом.

17. Постачальники та представники постачальників повинні співпрацювати з Глобальним Фондом і реагувати на будь-який запит від Офісу генерального інспектора (ОГІ Глобального Фонду), а також інших агентів та представників Глобального Фонду та надавати їм доступ до спілкування з відповідними співробітниками та перевірки будь-яких рахунків та облікових даних, а також іншої документації, пов’язаної з тендерами та виконанням положень угод, фінансованих Глобальним Фондом.

18. Постачальники та представники постачальників в будь-який момент надаватимуть всю можливу підтримку на запит Глобального Фонду з метою дотримання останнім будь-яких законодавчих, регуляторних або статутних вимог, висунутих перед ним.

19. Глобальний Фонд очікує, що реципієнти будуть вдаватися до негайних та відповідних дій в ситуаціях, коли реципієнту стане відомо, що будь-який з його представників або бенефіціаріїв за угодою, фінансованою Глобальним Фондом, бере участь або підозрюється в корупційних, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких видах діяльності, пов’язаних із закупівлями або реалізацією тієї чи іншої угоди. Глобальний Фонд накладатиме санкції, які вважатиме за доцільні у випадках, коли реципієнт не вживатиме належним чином (на розсуд Глобального Фонду) негайних та вчасних заходів у подібних ситуаціях.

 

Публікації та реклама

20. Без попередньої письмової згоди Глобального Фонду Постачальники та представники постачальників не можуть (i) використовувати назву або логотип Глобального Фонду у своїх публікаціях або рекламі, (ii) використовувати свої безпосередні або непрямі ділові стосунки з Глобальним Фондом із метою отримання підтримки останнього на користь товарів та послуг того чи іншого постачальника, (i ii) здійснювати будь-яке представництво або заяви замість або від імені Глобального Фонду.

Повне і відкрите надання інформації і конфлікти інтересів

21. Перед підписанням угоди або в процесі її виконання Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд, якщо вони або їхні Представники є суб’єктом санкцій або тимчасового відсторонення від справ, застосованих однією з провідних міжнародних фінансових установ, наприклад ООН або Світовим Банком.

22. Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд або фактичного реципієнта гранту про існуючі, або потенційні конфлікти інтересів, що стосуються Постачальників або їхніх Представників («конфлікт інтересів»). Глобальний Фонд вважає конфліктом інтересів таку ситуацію, в якій одна сторона має інтереси, які можуть негативно впливати на виконання останньою своїх обов’язків та відповідальності, договірних зобов’язань або призводити до

порушень чинного законодавства. Таким чином, подібний конфлікт інтересів може спричинити або становити діяльність, яка є недопустимою згідно положень даного Кодексу. Задля забезпечення дотримання високих етичних норм і стандартів усіма постачальниками за угодами, що фінансуються Глобальним Фондом, останній буде вдаватися до відповідних заходів вирішення подібних конфліктів інтересів. Глобальний Фонд може в тому числі відмовити у наданні фінансування у випадках, коли певний конфлікт інтересів може стати на заваді здійснення чесного процесу закупівель.

23. Постачальники не можуть впливати або шукати важелі впливу на процеси

прийняття рішень Глобального Фонду та не можуть вдаватися до таких дій, які можуть призводити до порушення Політики Глобального Фонду про етичні норми та конфлікти інтересів (http://www.theglobalfund.org/documents/policies/PolicyonEthicsandConflictoflnt erestforGlobalFundlnstitutions.pdf).

24. Постачальники повинні негайно повідомляти Глобальний Фонд про найменшу загрозу правопорушень, пов’язаних із залученням ресурсів та грантових коштів Глобального Фонду, незалежно від участі в такому правопорушенні того чи іншого Постачальника або його Представника. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сторінку

http://www.theglobalfund.org/en/oig/.

Глобальний Договір ООН про корпоративну соціальну відповідальність

25. Глобальний Договір ООН є мережею добровільної міжнародної корпоративної відповідальності, створеною з метою підтримки участі приватного сектору та інших соціальних груп у спільній роботі над посиленням корпоративної соціальної відповідальності та загальноприйнятих соціальних засад та принципів охорони навколишнього середовища задля подолання труднощів, пов’язаних із процесами глобалізації (дивіться www.unglobalcompact.org). Глобальний Фонд заохочує всіх Постачальників до активної участі в даному Договорі.

26. Згідно з десятьма принципами, визначеними Глобальним Договором ООН, серед Постачальників заохочуються такі дії:

a) підтримка та повага захисту загальновизнаних у світі прав людини;

b) утримання від діяльності або участі в процесах порушення прав людини;

c) дотримання свободи спілкування та визнання права на колективні переговори;

d) підтримка боротьби з будь-якими формами примусової праці;

e) підтримка дій зі скасування дитячої праці;

f) підтримка дій, направлених на зменшення дискримінації при

працевлаштуванні та на робочих місцях;

g) підтримка запобіжних заходів зі збереження навколишнього середовища;

h) підтримка ініціатив пропагування відповідальності за стан навколишнього середовища;

i) підтримка розвитку та розповсюдження технологій, дружніх до навколишнього середовища; а також

j) протидія корупції у всіх її проявах, включаючи вимагання та хабарництво.

 

Оголошення №7 про проведення: Запиту цінових пропозицій на закупівлю канцелярських товарів та друкованих матеріалів для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я

 

Комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» оголошує конкурс за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю канцелярських товарів та друкованих матеріалів для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я

 

Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі. Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії.

 

Тел.: +38 095 505 74 80 (у робочій час)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

19 листопада 2018

 

ОГОЛОШЕННЯ № 7 про проведення конкурсу за методом запит цінових пропозицій

 

Комунальний заклад «Центр громадського здоров’я» (далі – Організатор, Замовник) оголошує конкурс за процедурою запит цінових пропозицій на закупівлю Канцелярських товарів та друкованих матеріалів для проведення тренінгів та запрошує Вас подати цінову пропозицію.

 

Закупівля здійснюється за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках реалізації проекту «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».

 

Назва предмету закупівлі: закупівля канцелярських товарів та друкованих матеріалів для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я.

 

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 2 «Специфікація».

 

Кінцевий термін подання цінових пропозицій:
«26» листопада 2018 року до 13:00 (включно) за київським часом.

 

Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 календарних днів.

 

Термін надання послуг: з дати підписання договору та до 31 грудня 2018 року.

 

Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінові пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

 

73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169,

 

до уваги: фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії, тел.: (0552)35-49-95, (095)505-74-80.

 

Місце, час та дата відкриття конвертів з ціновими пропозиціями: публічне розкриття конвертів з ціновими пропозиціями відбудеться «26» листопада 2018 року о 14:30 за київським часом, за адресою: 73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169.

 

Організаційні вимоги:

 

Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України. Оплата за поставлені товари відбуватиметься виключно без ПДВ.

 

Наявність досвіду роботи в сфері постачання товарів/послуг за якими проводиться запит цінових.

 

Наявність власних ресурсів, необхідних для виконання замовлень (складські приміщення, торгівельне обладнання, персонал тощо).

 

Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам:

 

Вартість товарів/послуг;

 

Термін виконання замовлення.

 

Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

 

Заповнений та підписаний Додаток № 1 «Форма цінової пропозиції».

 

Заповнений та підписаний Додаток № 2 «Специфікація».

 

Заповнений та підписаний Додаток № 3 «Загальна інформація про Учасника».

 

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.

 

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Підписаний лист у довільний формі про досвід виконання аналогічних договорів за 2017/2018 рік.

 

Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками закупівлі.

 

Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії, за телефоном: (0552)35-49-95, (095)505-74-480, е-mail: efimvika35@gmail.com.

 

Правила оформлення ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

 

Цінова пропозиція та всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом Учасника, а якщо Учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

 

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

Конверт повинен містити надписи: “ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ «Закупівля канцелярських товарів та друкованих матеріалів для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я» за адресою: 73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169 «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 14:30, «26» листопада 2018 року, а також код ЄДРПОУ, адресу та назву Учасника.

 

Цінова пропозиція має бути отримана Організатором у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою Учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Замовником цінових пропозицій.

 

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй ціновій пропозиції несе Учасник.

 

Надані учасниками конкурсу цінові пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 30 (тридцять) календарних днів з дня їх подання.

 

Ціни в ціновій пропозиції мають бути вказані у гривнях, без податку на додану вартість, оскільки послуги звільняються від оподаткування податком на додану вартість згідно статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», п. 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні»

 

До участі у оцінці пропозицій Комітетом із закупівлі допускаються цінові пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Постачальник зобов’язаний дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням в Додатку № 4

 

Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають. Кожен Учасник має право подати лише одну цінову пропозицію. У разі подання декількох пропозицій одним Учасником усі вони будуть відхилені.

 

Організатор має право відмінити конкурс.

 

До участі у процедурі розкриття цінових пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність Учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття не є підставою для не розкриття, не розгляду або відхилення його цінової пропозиції. Повноваження представників учасників повинні бути підтверджені довіреністю, наказом про призначення, договором доручення тощо, та документом, що посвідчує особу (паспорт).

 

Замовник залишає за собою право вимагати від учасників додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам цього Оголошення.

 

Замовник конкурсу не несе відповідальності за роботу поштової служби з доставки документації.

 

Для проведення цієї закупівлі Замовник вважає, що Учасник, який надає у складі пропозиції інформацію, що містить будь-які персональні дані (про працівників, посадових осіб, контрагентів Учасника тощо), вчиняє такі дії правомірно з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» і Учасник надає свою згоду на поширення такої інформації Замовником відповідно до вимог Закону.

 

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

 

Організатор залишає за собою право контрактувати Учасника конкурсу з вищою ціною, якщо буде прийняте рішення про те, що вища оцінка технічної пропозиції цього учасника виправдовує додаткову ціну/вартість.

 

Учасники конкурсу погоджуються з тим, що Організатор конкурсу не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу.

 

Остаточне рішення щодо переможця конкурсу приймає Організатор конкурсу. Організатор конкурсу має право відмінити конкурс.

 

Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення договору з Організатором конкурсу на надання послуг відповідно до Специфікації  і цінової пропозиції.

 

Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами конкурсу.

 

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (цінова пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у конкурсі) учасників конкурсу не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

 

Участю у конкурсі Учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

 

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу. Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.

 

Дякуємо за співпрацю!

 

                                                                                                            Додаток № 1

 

                                                                                                             до оголошення №7

 

ФОРМА ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Ми, __________________________________________________ (назва Учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у конкурсі на закупівлю Канцелярських товарів та друкованих матеріалів згідно Додатку № 2 «Специфікація» з наступною ціною: ______________ грн. (________________________________________ _____________) без ПДВ.

 

Розрахунки за товар звільненні від оподаткування податком на додану вартість на підставі пункту 26 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні».

 

Оплата може здійснюватися з урахуванням поставки товарів/послуг частинами.

 

Підписанням Цінової пропозиції підтверджуємо, що у разі перемоги нашої пропозиції ми зобов’язуємось укласти з КЗ «Центр громадського здоров’я» протягом узгодженого терміну договір про поставку канцелярських товарів на умовах, які викладені у Оголошенні та пропозиції.

 

Термін дії даної пропозиції складає 30 (тридцять) календарних днів з дня відкриття Пропозиції.

 

Повідомляємо, що ми ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні та «Кодексом поведінки постачальників», який затверджено 15 грудня 2009 року на засіданні Ради виконавчого менеджменту Глобального Фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією і зобов’язуємось дотримуватись їх умов.

 

Ми розуміємо, що ваша організація не зобов’язана приймати пропозицію із найнижчою заявленою ціною або будь-яку іншу пропозицію, яка може бути вами отримана.

 

Дата: _________________ 2018 р.

 

                   [підпис]                 [посада]

 

Додаток №2

 

до оголошення №7

 

Специфікація

 

 

Назва товару

Кількість

Од. виміру

Ціна за одиницю, грн. без ПДВ

Сума, грн. без ПДВ

1.

Папка

180

шт.

   

2.

Блокнот

180

шт.

   

3.

Ручка кулькова

180

шт.

   

4.

Програма тренінгу та інформаційні матеріали (до 20 друкованих аркушів А4)

180

шт.

   
 

Всього, грн. без ПДВ

       

 

Додаток № 3

 

до оголошення №7

 

Загальна інформація про учасника

 

1.

Повна назва учасника

 

2.

Юридична адреса учасника

 

3.

Фактична адреса учасника

 

4.

Керівник учасника : ПІБ

 

5.

Контактний номер телефону керівника компанії

 

6.

Контактна особа з питань подання Заявки: ПІБ

 

7.

Номер телефону контактної особи та електронна адреса

 

8.

Номер факсу

 

 

Дата: _________________ 2018 р.

 

   [підпис]                     [посад

 

Додаток № 4

 

до оголошення №7

 

The Global Fund

 

To Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria

 

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ*

 

Вступ

 

1. Як ключова міжнародна фінансова установа у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією, Глобальний Фонд визнає важливість підзвітності постачальників , а також прозорість та передбачуваність своїх операцій.

 

2. Згідно зі статутними документами, основними принципами роботи Глобального Фонду є відкритість, прозорість та підзвітність. Виходячи з цього, Глобальний Фонд прагне того, щоб уся його фінансова діяльність, включно з корпоративними закупівлями та грантовими операціями, відповідала найвищим етичним нормам, а також, щоб їх дотримувалися усі співробітники .

 

3. У відповідності із цими основними принципами роботи Глобального Фонду метою цього Кодексу поведінки («Кодексу») є забезпечити зобов‘язання постачальників дотримуватися чесності у грантових операціях та корпоративних закупівлях за кошти Глобального фонду.

 

4. Глобальний Фонд буде регулярно переглядати та, за необхідності, вносити зміни у цей Кодекс, для відображення кращих практик, отриманого досвіду та зворотнього зв’язку від партнерів.

 

Мандат цього Кодексу

 

5. Цей Кодексу вимагає від усіх учасників тендерів, постачальників, агентів, посередників, консультантів та підрядників («постачальники»), включаючи всіх

 

асоційованих членів, співробітників, найманих працівників, підрядників, агентів

 

та посередників постачальних організацій (кожен з яких є «представником постачальника») дотримання найвищих етичних норм у діяльності, яка фінансується Глобальним фондом, пов’язаної з постачанням товарів та/або послуг Глобальному Фонду або будь-якому реципієнту коштів Глобального Фонду, в тому числі основним реципієнтам, суб-реципієнтам, іншим реципієнтам, координаційним механізмам країни, агентам із закупівель та безпосереднім покупцям.

 

6. Основні реципієнти, суб-реципієнти, інші реципієнти, координаційні механізми країни, агенти із закупівель та безпосередні покупці повинні забезпечити комунікацію положень даного Кодексу усім своїм постачальникам, які в свою чергу повинні дотримуватися усіх викладених у ньому правил. Постачальники повинні забезпечити доведення Кодексу всім своїм Представникам та вдатися до розумних кроків для забезпечення дотримання ними його положень, в т.ч. вжити невідкладні заходи у разі порушення цих положень. Порушення цього Кодексу може призвести до рішення Глобального Фонду накласти санкції на відповідного Постачальника та/або Представника постачальника, призупинити виплату гранту його отримувачам або відмовити у фінансуванні.

 

Чесність та прозорість діяльності

 

7. Глобальний Фонд жорстко заперечує будь-яку корупційну, шахрайську,змовницьку, анти-конкурентну або насильницьку діяльність, пов‘язану з його коштами, в тому числі грантами. Глобальний Фонд буде вдаватися до суворих і негайних дій в всіх обставинах, які предметно та достовірно свідчитимуть про наявність корумпованих, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких дій, як пояснюється далі за текстом.

 

8. Постачальники та представники постачальників повинні брати участь у закупівельних процедурах прозоро, відкрито, підзвітно та чесно, що також включає дотримання відповідного законодавства та правил стосовно чесної конкуренції, а також визначених стандартів якісної практики закупівель.

 

9. Постачальники та представники постачальників повинні відповідати на тендерні/ конкурсні об‘яви чесно, справедливо та зрозуміло, чітко демонструючи свою спроможність відповідати усім вимогам конкурсу або контрактних документів. Вони також повинні дотримуватися усіх правил,встановлених для кожного окремого процесу закупівель, і брати участь у тендері та вступати в договірні правовідносини лише тоді, коли вони можуть і бажають виконувати всі зобов’язання за договором.

 

10. Постачальники та представники постачальників (безпосередньо або через агентів чи посередників) не можуть вдаватися до корупційної, шахрайської, змовницької, анти-конкуретної або насильницької діяльності в процесі участі у тендерах або здійсненні діяльності за договором, фінансованої Глобальним Фондом. Пояснення:

 

- «корупційна діяльність» передбачає пропозицію, обіцянку, надання, отримання або передачу (безпосередню або через агентів чи посередників) будь-якої цінності з метою незаконного впливу на дії іншої особи або установи;

 

- «шахрайська діяльність» передбачає будь-яку дію або бездіяльність, а також умисне викривлення даних, фактів, тощо, які завідомо й умисно або з необережності призводять до того, що особа або установа не можуть отримати фінансову або будь-яку іншу підтримку або ж здійснюються з метою уникнення виконання зобов’язання;

 

- «насильницька діяльність» передбачає будь-які дії або спробу впливати на рішення або дії певної особи чи установи шляхом нанесення шкоди, або погрози про нанесення шкоди (безпосередньо або через посередників) тій чи іншій особі або установі або їхній власності;

 

- «змовницька діяльність» передбачає домовленість між двома або більше особами або установами, спрямована на досягнення незаконних цілей, включаючи незаконний вплив на дії інших осіб або установ;

 

- "анти-конкурентна діяльність" передбачає будь-яку домовленість, договір, рішення або дії, об’єктом або результатом яких є обмеження або порушення конкуренції на будь-якому ринку.

 

11. Постачальники та представники постачальників не можуть вимагати, пропонувати, надавати або приймати, обіцяти або бути посередником у пропонуванні, передачі або отриманні коштів, винагород, процентних знижок, подарунків, комісійних коштів або інших платежів, окрім тих, які чітко передбачені і визначені Глобальним Фондом або реципієнтом гранту стосовно процесів закупівель або виконання положень угоди.

 

12. Інформація, дані, ноу-хау та документи, отримані та напрацьовані в ході участі в процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнтів його гранту, а також в процесі здійснення контрактної діяльності за кошти Глобального Фонду за жодних обставин не можуть розголошуватися або передаватися третім сторонам з метою надання існуючим або потенційним Постачальникам вигіднішої позиції або переваги в тендерних або будь-яких інших процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнта гранту ГФ, без попередньої письмової згоди Глобального Фонду.

 

Дотримання законодавства

 

13. Постачальники та представники постачальників повинні у своїй діяльності дотримуватися усіх відповідних законів та положень, що діють в тій країні, де вони здійснюють свою роботу. Вони також повинні дотримуватися усіх опублікованих правил, політик та процедур Глобального Фонду, що стосуються сфер їхньої діяльності.

 

14. Постачальники та представники постачальників повинні забезпечувати наступне: щоб ресурси, отримані ними від Глобального Фонду, не використовувалися для підтримки, фінансування або заохочення насильства, сприяння терористам та терористичній діяльності або для фінансування організацій, що підтримують тероризм.

 

15. Постачальники та представники постачальників не можуть брати участь у діяльності, пов‘язаній з «відмиванням» грошей. Йдеться про будь-який вид діяльності, спрямований на приховання фактів щодо незаконного отримання коштів, наприклад, в результаті шахрайства, хабарництва або іншої незаконної діяльності.

 

Доступ та співпраця

 

16. Постачальники та представники постачальників повинні зберігати у відповідних бухгалтерських книгах чіткі та повні дані обліку усіх фінансових та ділових транзакцій в рамках фінансованих Глобальним Фондом угод, щонайменше протягом п’яти років після дати останнього платежу, здійсненого в рамках угоди з Глобальним Фондом.

 

17. Постачальники та представники постачальників повинні співпрацювати з Глобальним Фондом і реагувати на будь-який запит від Офісу генерального інспектора (ОГІ Глобального Фонду), а також інших агентів та представників Глобального Фонду та надавати їм доступ до спілкування з відповідними співробітниками та перевірки будь-яких рахунків та облікових даних, а також іншої документації, пов’язаної з тендерами та виконанням положень угод, фінансованих Глобальним Фондом.

 

18. Постачальники та представники постачальників в будь-який момент надаватимуть всю можливу підтримку на запит Глобального Фонду з метою дотримання останнім будь-яких законодавчих, регуляторних або статутних вимог, висунутих перед ним.

 

19. Глобальний Фонд очікує, що реципієнти будуть вдаватися до негайних та відповідних дій в ситуаціях, коли реципієнту стане відомо, що будь-який з його представників або бенефіціаріїв за угодою, фінансованою Глобальним Фондом, бере участь або підозрюється в корупційних, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких видах діяльності, пов’язаних із закупівлями або реалізацією тієї чи іншої угоди. Глобальний Фонд накладатиме санкції, які вважатиме за доцільні у випадках, коли реципієнт не вживатиме належним чином (на розсуд Глобального Фонду) негайних та вчасних заходів у подібних ситуаціях.

 

Публікації та реклама

 

20. Без попередньої письмової згоди Глобального Фонду Постачальники та представники постачальників не можуть (i) використовувати назву або логотип Глобального Фонду у своїх публікаціях або рекламі, (ii) використовувати свої безпосередні або непрямі ділові стосунки з Глобальним Фондом із метою отримання підтримки останнього на користь товарів та послуг того чи іншого постачальника, (i ii) здійснювати будь-яке представництво або заяви замість або від імені Глобального Фонду.

 

Повне і відкрите надання інформації і конфлікти інтересів

 

21. Перед підписанням угоди або в процесі її виконання Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд, якщо вони або їхні Представники є суб’єктом санкцій або тимчасового відсторонення від справ, застосованих однією з провідних міжнародних фінансових установ, наприклад ООН або Світовим Банком.

 

22. Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд або фактичного реципієнта гранту про існуючі, або потенційні конфлікти інтересів, що стосуються Постачальників або їхніх Представників («конфлікт інтересів»). Глобальний Фонд вважає конфліктом інтересів таку ситуацію, в якій одна сторона має інтереси, які можуть негативно впливати на виконання останньою своїх обов’язків та відповідальності, договірних зобов’язань або призводити до

 

порушень чинного законодавства. Таким чином, подібний конфлікт інтересів може спричинити або становити діяльність, яка є недопустимою згідно положень даного Кодексу. Задля забезпечення дотримання високих етичних норм і стандартів усіма постачальниками за угодами, що фінансуються Глобальним Фондом, останній буде вдаватися до відповідних заходів вирішення подібних конфліктів інтересів. Глобальний Фонд може в тому числі відмовити у наданні фінансування у випадках, коли певний конфлікт інтересів може стати на заваді здійснення чесного процесу закупівель.

 

23. Постачальники не можуть впливати або шукати важелі впливу на процеси

 

прийняття рішень Глобального Фонду та не можуть вдаватися до таких дій, які можуть призводити до порушення Політики Глобального Фонду про етичні норми та конфлікти інтересів (http://www.theglobalfund.org/documents/policies/PolicyonEthicsandConflictoflnt erestforGlobalFundlnstitutions.pdf).

 

24. Постачальники повинні негайно повідомляти Глобальний Фонд про найменшу загрозу правопорушень, пов’язаних із залученням ресурсів та грантових коштів Глобального Фонду, незалежно від участі в такому правопорушенні того чи іншого Постачальника або його Представника. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сторінку

 

http://www.theglobalfund.org/en/oig/.

 

Глобальний Договір ООН про корпоративну соціальну відповідальність

 

25. Глобальний Договір ООН є мережею добровільної міжнародної корпоративної відповідальності, створеною з метою підтримки участі приватного сектору та інших соціальних груп у спільній роботі над посиленням корпоративної соціальної відповідальності та загальноприйнятих соціальних засад та принципів охорони навколишнього середовища задля подолання труднощів, пов’язаних із процесами глобалізації (дивіться www.unglobalcompact.org). Глобальний Фонд заохочує всіх Постачальників до активної участі в даному Договорі.

 

26. Згідно з десятьма принципами, визначеними Глобальним Договором ООН, серед Постачальників заохочуються такі дії:

 

a) підтримка та повага захисту загальновизнаних у світі прав людини;

 

b) утримання від діяльності або участі в процесах порушення прав людини;

 

c) дотримання свободи спілкування та визнання права на колективні переговори;

 

d) підтримка боротьби з будь-якими формами примусової праці;

 

e) підтримка дій зі скасування дитячої праці;

 

f) підтримка дій, направлених на зменшення дискримінації при

 

працевлаштуванні та на робочих місцях;

 

g) підтримка запобіжних заходів зі збереження навколишнього середовища;

 

h) підтримка ініціатив пропагування відповідальності за стан навколишнього середовища;

 

i) підтримка розвитку та розповсюдження технологій, дружніх до навколишнього середовища; а також

 

j) протидія корупції у всіх її проявах, включаючи вимагання та хабарництво.

 

                                                                      

 

Оголошення №6 про проведення тендеру: Закупівля послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення шести одноденних тренінгів з питань громадського здоров’я

Комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я » оголошує тендер із закупівлі послуги послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення шести одноденних тренінгів з питань громадського здоров’я

Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі. Додаткову інформацію можна отримати у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії.

Тел.: +38 095 505 74 80 (у робочій час)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

ОГОЛОШЕННЯ № 6 про проведення тендеру

Комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» (далі – Замовник, Організатор тендеру) оголошує тендер із закупівлі послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках реалізації проекту «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».

Назва предмету закупівлі: Закупівля послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення шести одноденних тренінгів з питань громадського здоров’я.

Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 1 «Специфікація».

Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, необхідних для їх підтвердження: визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: до
07 грудня 2018 року до 12:00 (включно) за київським часом.

Період надання послуг: грудень 2018 року.

Контактні дані для подачі тендерної документації: тендерні пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:

73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169,

до уваги: Єфимович Вікторії

Моб.: +38 (095) 505 74 80

Місце, час та дата розкриття конвертів з тендерними пропозиціями: публічне розкриття конвертів з тендерними пропозиціями відбудеться 07 грудня 2018 року о 13:00 за київським часом, за адресою: 73005, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 169.

Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:


Критерій оцінки

Ваговий коефіцієнт

1.

Загальна вартість послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення шести одноденних тренінгів з питань громадського здоров’я.

50%

2.

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору (договорів).

20%

3.

Наявність власних ресурсів (обладнання, матеріально-технічної бази та працівників) для надання послуг для проведення тренінгів.

20%

4.

Відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, що визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».

10%

* До оцінювання згідно з критеріями оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним, кваліфікаційним та якісним вимогам. Невідповідність тендерної пропозиції хоча б одній з таких вимог призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої цінової пропозиції.

Вартість послуг має бути зазначена у гривні без ПДВ.

Тендерна пропозиція обов’язково має включати в себе:

Заповнений та підписаний Додаток № 3 «Цінова пропозиція».

Детальний бюджет (бюджет подається у гривнях з зазначенням вартості послуг ПДВ в форматі Excel за зразком) відповідно Додатку № 4.

Завірені документи, що визначені в Додатку № 2 «Кваліфікаційні критерії».

Заповнений і підписаний Додаток № 5 до Оголошення «Загальна інформація про Учасника»

Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками закупівлі.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38(095)505 74 80 у фінансового спеціаліста Єфимович Вікторії, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Правила оформлення ТЕНДЕРНОЇ пропозиції учасника:

Тендерна пропозиція та всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Конверт повинен містити надписи: “ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР: «Закупівля послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я»; «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 13:00, «07» грудня 2018 року», а також код ЄДРПОУ, адресу та назву учасника.

Тендерна пропозиція має бути отримана Організатором тендеру у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Замовником тендерних пропозицій.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш, ніж 30 (тридцяти) календарних днів з дня їх подання.

Ціни в тендерній пропозиції мають бути вказані у гривнях, без податку на додану вартість, оскільки послуги звільняється від оподаткування податком на додану вартість згідно статті 7 Закону України від 21.06.2012 року № 4999-VI «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», п. 26 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 року № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні»

До участі у оцінці цінових пропозицій Комітетом із закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Постачальник зобов’язаний дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням в Додатку № 6

Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають. Кожен учасник має право подати лише одну тендерну пропозицію. У разі подання декількох пропозицій одним учасником усі вони будуть відхилені.

Організатор тендеру має право відмінити тендер.

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття не є підставою для не розкриття, не розгляду або відхилення його тендерної пропозиції. Повноваження представників учасників повинні бути підтверджені довіреністю, наказом про призначення, договором доручення, тощо, та документом, що посвідчує особу (паспорт).

Замовник тендеру залишає за собою право вимагати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам цього Оголошення.

Замовник тендеру не несе відповідальності за роботу поштової служби з доставки документації.

Додаток № 1

до Оголошення № 6

Специфікація

на закупівлю послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення тренінгів з питань громадського здоров’я

Опис надання послуг

Кількість послуг.

Послуги передбачають надання послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення шести одноденних тренінгів з питань громадського здоров’я.

Очікувана тривалість надання послуг.

Протягом грудня 2018 року з правом розірвання договору в разі підвищення ціни або неналежним виконанням своїх обов’язків сторонами.

Місце надання послуг.

Послуги надаються за місцем, що пропонується учасником, шляхом заповнення Додатку № 4 «Детальний бюджет». Учаснику необхідно вказати місце проведення тренінгів та харчування. Оренда приміщення, обладнання та послуги з кейтерингу повинні надаватись в місці проведення тренінгів без додаткового пересування учасників тренінгів.

Зміст послуг:

Надання послуг з організації і проведення тренінгів з питань громадського здоров’я включають:

підбір та підготовка місця проведення заходів;

послуги з кейтерингу (обід та дві кава брейки).

надання обладнання для заходів (мультимедійні проектори, аудіовізуальне обладнання, телевізори, відеомагнітофони, відеокамери, комп’ютери/ноутбуки, принтери, факси, фліп-чарти, проекційні дошки, технічна підтримка, тощо).

Порядок надання послуг:

для замовлення кожного окремого заходу Організатор тендеру надає Виконавцю заявку, яка складається у довільній формі та містить специфікацію послуг (зокрема їх обсяг, асортимент, строки виконання);

Виконавець, у свою чергу, протягом 2 (двох) робочих днів надає Організатору тендеру складений у відповідності до заявки деталізований попередній кошторис заходу. Організатор тендеру погоджує такий кошторис заходу не пізніше, ніж за 5 (п’ять) календарних днів до дати початку заходу, після чого він підписується сторонами. Кошторис заходу є Додатком до Договору та становить невід’ємну частину Договору;

після проведення заходу протягом 2 (двох) календарних днів Виконавець надає Організатору тендеру акт наданих послуг та фактичний кошторис заходу з підтверджуючими документами ( копії рахунків харчування).

Додаток № 2

до Оголошення № 6

КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ

Кваліфікаційні критерії (вимоги) до учасників

Підтверджуючі документи

1.

Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, що створена та зареєстрована у встановленому порядку відповідно до законодавства України.

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та/або Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи;

Статут (для юридичних осіб).

2.

Згода учасника на оплату послуг за фактом їх надання або з передплатою не більше ніж 50% у безготівковій формі.

Підписана Цінова пропозиція (Додаток № 3).

3.

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору (договорів) в 2016-2017 роках.

Офіційний лист з підтвердженням досвіду з надання послуг із організації і проведення тренінгів ) в 2016-2017 роках, з наданням копій договорів, актів наданих послуг та рекомендаційних листів з контактами замовників.

4.

Наявність власних ресурсів (обладнання, матеріально-технічної бази та працівників) для надання послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення тренінгів.

Офіційний лист, що містить інформацію про перелік власних ресурсів, таких як людські ресурси, транспорт, поліграфічне обладнання, власний кейтеринг, інші ексклюзивні послуги чи ресурси, наявні в учасника.

4.

Згода учасника на надання послуг у повній відповідності опису і порядку, зазначених у Специфікації.

Підписана Цінова пропозиція (Додаток № 3).

5.

Наявність документального підтвердження щодо відповідності виду діяльності (за КВЕД-2010), який дає право надавати послуги, що є предметом закупівлі.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру.

Остаточне рішення щодо переможця тендеру приймає Організатор тендеру. Організатор тендеру має право відмінити тендер.

Винагородою переможцеві тендеру буде укладення договору з Організатором тендеру на надання послуг відповідно до Специфікації.

Відповідальність Організатора тендеру не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.

Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (тендерна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.

Дякуємо за співпрацю!

Додаток № 3

до Оголошення № 6

ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Закупівля послуг з кейтерингу, оренди приміщення, обладнання для проведення шести одноденних тренінгів з питань

громадського здоров’я

Найменування послуг

Вартість послуг (без ПДВ), грн

1.

Оренда приміщення, обладнання

 

2.

Кейтерингові послуги

 

Всього: грн., без ПДВ

 

Будь ласка, впевніться, що вартість послуг відповідає сумі у Детальному бюджеті (бюджет подається у гривнях з зазначенням вартості послуг без ПДВ[1] в форматі Excel за зразком, що міститься в Додатку №4).

Зверніть увагу!

Організатор тендеру залишає за собою право контрактувати учасника конкурсу з вищою ціною, якщо буде прийняте рішення про те, що вища оцінка технічної пропозиції цього учасника виправдовує додаткову ціну/вартість.

Умови оплати: По факту надання послуг (післяплата).

Підписанням Цінової пропозиції підтверджуємо, що у разі перемоги нашої тендерної пропозиції ми зобов’язуємось укласти з КЗ «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» протягом узгодженого терміну договір про надання послуг з проведення досліджень на умовах, які викладені у Оголошенні.

Термін дії даної пропозиції складає 30 календарних днів з дня відкриття пропозиції.

Повідомляємо, що ми ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 284 «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні та «Кодексом поведінки постачальників», який затверджено 15 грудня 2009 року на засіданні Ради виконавчого менеджменту Глобального Фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією і зобов’язуємось дотримуватись їх умов.

Ми розуміємо, що ваша організація не зобов’язана приймати Пропозицію із найнижчою заявленою ціною або будь-яку іншу Пропозицію, яка може бути вами отримана.

Дата: _________________ 2018 р.

            [підпис]                         [посада]                                                              

 

Додаток № 5

                                                                 до Оголошення № 6

Загальна інформація про учасника

1.

Повна назва учасника

 

2.

Юридична адреса учасника

 

3.

Фізична адреса учасника

 

4.

Керівник учасника: ПІБ

 

5.

Контактний номер телефону керівника учасника

 

6.

Контактна особа з питань подання тендерної пропозиції: ПІБ

 

7.

Номер телефону контактної особи

 

8.

Електронна пошта контактної особи

 

9.

Номер факсу, веб-сторінка

 

10.

ПІБ та контактний номер менеджера, виділеного для роботи з Організатором тендеру

 

11.

Додаткова інформація

 

Дата: _________________ 2018 р.

[підпис]                        [посада]

Додаток № 6 до Оголошення № 6

Investing in our future

The Global Fund

To Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria

КОДЕКС ПОВЕДІНКИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ*

Вступ

1. Як ключова міжнародна фінансова установа у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією, Глобальний Фонд визнає важливість підзвітності постачальників , а також прозорість та передбачуваність своїх операцій.

2. Згідно зі статутними документами, основними принципами роботи Глобального Фонду є відкритість, прозорість та підзвітність. Виходячи з цього, Глобальний Фонд прагне того, щоб уся його фінансова діяльність, включно з корпоративними закупівлями та грантовими операціями, відповідала найвищим етичним нормам, а також, щоб їх дотримувалися усі співробітники .

3. У відповідності із цими основними принципами роботи Глобального Фонду метою цього Кодексу поведінки («Кодексу») є забезпечити зобов‘язання постачальників дотримуватися чесності у грантових операціях та корпоративних закупівлях за кошти Глобального фонду.

4. Глобальний Фонд буде регулярно переглядати та, за необхідності, вносити зміни у цей Кодекс, для відображення кращих практик, отриманого досвіду та зворотнього зв’язку від партнерів.

Мандат цього Кодексу

5. Цей Кодексу вимагає від усіх учасників тендерів, постачальників, агентів, посередників, консультантів та підрядників («постачальники»), включаючи всіх

асоційованих членів, співробітників, найманих працівників, підрядників, агентів

та посередників постачальних організацій (кожен з яких є «представником постачальника») дотримання найвищих етичних норм у діяльності, яка фінансується Глобальним фондом, пов’язаної з постачанням товарів та/або послуг Глобальному Фонду або будь-якому реципієнту коштів Глобального Фонду, в тому числі основним реципієнтам, суб-реципієнтам, іншим реципієнтам, координаційним механізмам країни, агентам із закупівель та безпосереднім покупцям.

6. Основні реципієнти, суб-реципієнти, інші реципієнти, координаційні механізми країни, агенти із закупівель та безпосередні покупці повинні забезпечити комунікацію положень даного Кодексу усім своїм постачальникам, які в свою чергу повинні дотримуватися усіх викладених у ньому правил. Постачальники повинні забезпечити доведення Кодексу всім своїм Представникам та вдатися до розумних кроків для забезпечення дотримання ними його положень, в т.ч. вжити невідкладні заходи у разі порушення цих положень. Порушення цього Кодексу може призвести до рішення Глобального Фонду накласти санкції на відповідного Постачальника та/або Представника постачальника, призупинити виплату гранту його отримувачам або відмовити у фінансуванні.

Чесність та прозорість діяльності

7. Глобальний Фонд жорстко заперечує будь-яку корупційну, шахрайську,змовницьку, анти-конкурентну або насильницьку діяльність, пов‘язану з його коштами, в тому числі грантами. Глобальний Фонд буде вдаватися до суворих і негайних дій в всіх обставинах, які предметно та достовірно свідчитимуть про наявність корумпованих, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких дій, як пояснюється далі за текстом.

8. Постачальники та представники постачальників повинні брати участь у закупівельних процедурах прозоро, відкрито, підзвітно та чесно, що також включає дотримання відповідного законодавства та правил стосовно чесної конкуренції, а також визначених стандартів якісної практики закупівель.

9. Постачальники та представники постачальників повинні відповідати на тендерні/ конкурсні об‘яви чесно, справедливо та зрозуміло, чітко демонструючи свою спроможність відповідати усім вимогам тендеру або контрактних документів. Вони також повинні дотримуватися усіх правил,встановлених для кожного окремого процесу закупівель, і брати участь у тендері та вступати в договірні правовідносини лише тоді, коли вони можуть і бажають виконувати всі зобов’язання за договором.

10. Постачальники та представники постачальників (безпосередньо або через агентів чи посередників) не можуть вдаватися до корупційної, шахрайської, змовницької, анти-конкуретної або насильницької діяльності в процесі участі у тендерах або здійсненні діяльності за договором, фінансованої Глобальним Фондом. Пояснення:

- «корупційна діяльність» передбачає пропозицію, обіцянку, надання, отримання або передачу (безпосередню або через агентів чи посередників) будь-якої цінності з метою незаконного впливу на дії іншої особи або установи;

- «шахрайська діяльність» передбачає будь-яку дію або бездіяльність, а також умисне викривлення даних, фактів, тощо, які завідомо й умисно або з необережності призводять до того, що особа або установа не можуть отримати фінансову або будь-яку іншу підтримку або ж здійснюються з метою уникнення виконання зобов’язання;

- «насильницька діяльність» передбачає будь-які дії або спробу впливати на рішення або дії певної особи чи установи шляхом нанесення шкоди, або погрози про нанесення шкоди (безпосередньо або через посередників) тій чи іншій особі або установі або їхній власності;

- «змовницька діяльність» передбачає домовленість між двома або більше особами або установами, спрямована на досягнення незаконних цілей, включаючи незаконний вплив на дії інших осіб або установ;

- "анти-конкурентна діяльність" передбачає будь-яку домовленість, договір, рішення або дії, об’єктом або результатом яких є обмеження або порушення конкуренції на будь-якому ринку.

11. Постачальники та представники постачальників не можуть вимагати, пропонувати, надавати або приймати, обіцяти або бути посередником у пропонуванні, передачі або отриманні коштів, винагород, процентних знижок, подарунків, комісійних коштів або інших платежів, окрім тих, які чітко передбачені і визначені Глобальним Фондом або реципієнтом гранту стосовно процесів закупівель або виконання положень угоди.

12. Інформація, дані, ноу-хау та документи, отримані та напрацьовані в ході участі в процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнтів його гранту, а також в процесі здійснення контрактної діяльності за кошти Глобального Фонду за жодних обставин не можуть розголошуватися або передаватися третім сторонам з метою надання існуючим або потенційним Постачальникам вигіднішої позиції або переваги в тендерних або будь-яких інших процесах закупівель Глобального Фонду або реципієнта гранту ГФ, без попередньої письмової згоди Глобального Фонду.

Дотримання законодавства

13. Постачальники та представники постачальників повинні у своїй діяльності дотримуватися усіх відповідних законів та положень, що діють в тій країні, де вони здійснюють свою роботу. Вони також повинні дотримуватися усіх опублікованих правил, політик та процедур Глобального Фонду, що стосуються сфер їхньої діяльності.

14. Постачальники та представники постачальників повинні забезпечувати наступне: щоб ресурси, отримані ними від Глобального Фонду, не використовувалися для підтримки, фінансування або заохочення насильства, сприяння терористам та терористичній діяльності або для фінансування організацій, що підтримують тероризм.

15. Постачальники та представники постачальників не можуть брати участь у діяльності, пов‘язаній з «відмиванням» грошей. Йдеться про будь-який вид діяльності, спрямований на приховання фактів щодо незаконного отримання коштів, наприклад, в результаті шахрайства, хабарництва або іншої незаконної діяльності.

Доступ та співпраця

16. Постачальники та представники постачальників повинні зберігати у відповідних бухгалтерських книгах чіткі та повні дані обліку усіх фінансових та ділових транзакцій в рамках фінансованих Глобальним Фондом угод, щонайменше протягом п’яти років після дати останнього платежу, здійсненого в рамках угоди з Глобальним Фондом.

17. Постачальники та представники постачальників повинні співпрацювати з Глобальним Фондом і реагувати на будь-який запит від Офісу генерального інспектора (ОГІ Глобального Фонду), а також інших агентів та представників Глобального Фонду та надавати їм доступ до спілкування з відповідними співробітниками та перевірки будь-яких рахунків та облікових даних, а також іншої документації, пов’язаної з тендерами та виконанням положень угод, фінансованих Глобальним Фондом.

18. Постачальники та представники постачальників в будь-який момент надаватимуть всю можливу підтримку на запит Глобального Фонду з метою дотримання останнім будь-яких законодавчих, регуляторних або статутних вимог, висунутих перед ним.

19. Глобальний Фонд очікує, що реципієнти будуть вдаватися до негайних та відповідних дій в ситуаціях, коли реципієнту стане відомо, що будь-який з його представників або бенефіціаріїв за угодою, фінансованою Глобальним Фондом, бере участь або підозрюється в корупційних, шахрайських, змовницьких, анти-конкурентних або насильницьких видах діяльності, пов’язаних із закупівлями або реалізацією тієї чи іншої угоди. Глобальний Фонд накладатиме санкції, які вважатиме за доцільні у випадках, коли реципієнт не вживатиме належним чином (на розсуд Глобального Фонду) негайних та вчасних заходів у подібних ситуаціях.

Публікації та реклама

20. Без попередньої письмової згоди Глобального Фонду Постачальники та представники постачальників не можуть (i) використовувати назву або логотип Глобального Фонду у своїх публікаціях або рекламі, (ii) використовувати свої безпосередні або непрямі ділові стосунки з Глобальним Фондом із метою отримання підтримки останнього на користь товарів та послуг того чи іншого постачальника, (i ii) здійснювати будь-яке представництво або заяви замість або від імені Глобального Фонду.

Повне і відкрите надання інформації і конфлікти інтересів

21. Перед підписанням угоди або в процесі її виконання Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд, якщо вони або їхні Представники є суб’єктом санкцій або тимчасового відсторонення від справ, застосованих однією з провідних міжнародних фінансових установ, наприклад ООН або Світовим Банком.

22. Постачальники повинні повідомити Глобальний Фонд або фактичного реципієнта гранту про існуючі, або потенційні конфлікти інтересів, що стосуються Постачальників або їхніх Представників («конфлікт інтересів»). Глобальний Фонд вважає конфліктом інтересів таку ситуацію, в якій одна сторона має інтереси, які можуть негативно впливати на виконання останньою своїх обов’язків та відповідальності, договірних зобов’язань або призводити до

порушень чинного законодавства. Таким чином, подібний конфлікт інтересів може спричинити або становити діяльність, яка є недопустимою згідно положень даного Кодексу. Задля забезпечення дотримання високих етичних норм і стандартів усіма постачальниками за угодами, що фінансуються Глобальним Фондом, останній буде вдаватися до відповідних заходів вирішення подібних конфліктів інтересів. Глобальний Фонд може в тому числі відмовити у наданні фінансування у випадках, коли певний конфлікт інтересів може стати на заваді здійснення чесного процесу закупівель.

23. Постачальники не можуть впливати або шукати важелі впливу на процеси

прийняття рішень Глобального Фонду та не можуть вдаватися до таких дій, які можуть призводити до порушення Політики Глобального Фонду про етичні норми та конфлікти інтересів (http://www.theglobalfund.org/documents/policies/PolicyonEthicsandConflictoflnt erestforGlobalFundlnstitutions.pdf).

24. Постачальники повинні негайно повідомляти Глобальний Фонд про найменшу загрозу правопорушень, пов’язаних із залученням ресурсів та грантових коштів Глобального Фонду, незалежно від участі в такому правопорушенні того чи іншого Постачальника або його Представника. Для отримання більш детальної інформації відвідайте сторінку

http://www.theglobalfund.org/en/oig/.

Глобальний Договір ООН про корпоративну соціальну відповідальність

25. Глобальний Договір ООН є мережею добровільної міжнародної корпоративної відповідальності, створеною з метою підтримки участі приватного сектору та інших соціальних груп у спільній роботі над посиленням корпоративної соціальної відповідальності та загальноприйнятих соціальних засад та принципів охорони навколишнього середовища задля подолання труднощів, пов’язаних із процесами глобалізації (дивіться www.unglobalcompact.org). Глобальний Фонд заохочує всіх Постачальників до активної участі в даному Договорі.

26. Згідно з десятьма принципами, визначеними Глобальним Договором ООН, серед Постачальників заохочуються такі дії:

a) підтримка та повага захисту загальновизнаних у світі прав людини;

b) утримання від діяльності або участі в процесах порушення прав людини;

c) дотримання свободи спілкування та визнання права на колективні переговори;

d) підтримка боротьби з будь-якими формами примусової праці;

e) підтримка дій зі скасування дитячої праці;

f) підтримка дій, направлених на зменшення дискримінації при

працевлаштуванні та на робочих місцях;

g) підтримка запобіжних заходів зі збереження навколишнього середовища;

h) підтримка ініціатив пропагування відповідальності за стан навколишнього середовища;

i) підтримка розвитку та розповсюдження технологій, дружніх до навколишнього середовища; а також

j) протидія корупції у всіх її проявах, включаючи вимагання та хабарництво.

 


[1]ПДВ не може включатися у вартість наданих послуг.