k1

 

 Інформація про проведення у 2019 році:

колегій, конференцій, семінарів,

курсів, атестацій

 

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на січень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на лютий місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на березень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на квітень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на травень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на червень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на вересень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на жовтень місяць 2019 р.

Графік проведення поза курсових заходів (конференцій, семінарів) для лікарів та молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів херсонської області на листопад місяць 2019 р.

Про затвердження плану проведення курсів стажування та інформації на базі обласних закладів охорони здоров'я на 2019 рік

Г р а ф і к проведення виїзних циклів підвищення кваліфікації лікарів у 2019 році

Г р а ф і к роботи атестаційної комісії Департаменту охорони здоров’я з проведення атестацій молодшии медичних спеціалістів у 2019 році 

Наказ МОЗ від 22.02.2019 № 446 "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів"

Наказ ДОЗ від 07.02.2019 № 30-ос «Про затвердження складу та графіку роботи атестаційних комісій з атестації лікарів Херсонської області у 2019 році»

Наказ ДОЗ від 07.02.2019 № 31-ос «Про затвердження складу та графіку роботи атестаційних комісій з атестації молодших медичних спеціалістів з медичної освітою Херсонської області у 2019 році»

Розпорядження голови обласної державної адміністрації №690 від 17.09.2018 року «Про проект змін до Програми щодо запровадження обласних стипендій»

План заходів Українського тижня імунізації в Херсонській області 24-30 квітня 2019 року на підтримку Європейського тижня імунізації під егідою ВООЗ (Мета: інформування населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни)