День захисника України відзначили в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни

11 жовтня в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни святкували День захисника України. Привітати пацієнтів та колектив закладу прийшла ціла делегація гостей, що включала керівників міста і області, ветеранських організацій, військових комісаріатів. Свято розпочалося урочистою хвилиною мовчання в пам’ять про усіх тих, хто віддав своє життя у боротьбі з ворогом. Потім відбулася спільна молитва.

«Кожен з вас на різних етапах захищав нашу країну. Велика подяка вам і тим хлопцям, які зараз стоять на передовій, за те, що ви є, за те, що ваше життя є прикладом патріотизму. Я щиро бажаю вам міцного здоров’я!», - сказав у вітальних словах заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан.

11 10 2018 5

Від імені депутатів обласної ради звернувся до присутніх заступник голови обласної ради Віталій Булюк: «Я вітаю вас із цим великим святом нашої держави і перш за все бажаю здоров’я. А працівникам госпіталю, одного з кращих комунальних закладів обласної ради, бажаю і надалі підтримувати статус хорошого, дуже ввічливого медичного закладу».

Також вітали зібрання в. о. заступника міського голови Михайло Лінецький, заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ліна Бондарева, обласний військовий комісар Ігор Будник, керівник ветеранської організації ветеранів Афганістану Володимир Столяр, головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Юрій Любченко і керівник Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталя Возаловська.

11 10 2018 6

Були вручені квіти від обласної державної адміністрації, депутатів обласної і міської рад. Свято прикрасила виставка робіт учнів центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та херсонської школи мистецтв.

Після вітальних слів розпочався концерт волонтерів обласного центру допомоги учасникам Збройних сил України і волонтерів «маскувальної сотні». А гості, користуючись нагодою, відвідали палати в терапевтичному відділенні, відремонтовані за допомогою обласної організації ветеранів Афганістану.

За словами начальника госпіталю Валерія Тимошенка, в госпіталі за кошти обласного бюджету відкрито кабінет ударно-хвильової терапії для реабілітації хворих. Вже розпочато будівництво переходу з одного корпусу в інший для маломобільних пацієнтів, а наступного року планується ремонт фізіотерапевтичного корпусу. Близько половини палат у закладі мають сучасний ремонт, комфортні ліжка, телевізори з цифровими тюнерами Т2. Значну допомогу в покращенні умов перебування пацієнтів госпіталю надає обласна рада і ветеранські організації.