Екстрена медична допомога Херсонщини – одна з найкращих в Україні!

В червні 2018 року під егідою МОЗ України відбулися Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги «Черкаські медичні ралі – 2018», в яких команда екстреної медичної допомоги Херсонського ОТЦЕМД та МК виборола ІІІ загальнокомандне місце серед 40 команд України, Польщі та Литви!

Також перше місце в номінації «Лідер» серед лікарських бригад Е(Ш)МД виборола бригада херсонців у складі лікаря Величко А. та фельдшера Ярмоловича Р.     Першою серед фельдшерських бригад в конкурсному завданні «Надзвичайна подія» (надання екстреної медичної допомоги при ДТП) знову стала бригада Херсонського ОТЦЕМД та МК у складі Токарева В. та Єгорова С.

04 06 2018

Не відставали й водії «екстренки»: серед 40 учасників спеціальних змагань   водійського «слалому» «Черкаських медичні ралі – 2018»     3 та 5 місця посіли члени бригад Е(Ш)МД водії Зенченко В. та Матковський В.

Вже вкотре бригади екстреної медичної допомоги Херсонщини отримують високі відзнаки свого професіоналізму та майстерності від медичної спільноти України. І цього року наша «Екстренка» повернулася додому з цілою низкою високих нагород, гідно представивши Херсонщину на теренах України.

04 06 2018 1

Великі вітання всім учасникам команди Е(Ш)МД з Херсонщини!

Подальших вам зростань!